Květen 2010

Srandaa 1.

30. května 2010 v 15:46 | Ivča a Ronny |  Ronyho Lumpárny
Ahooj a hafoj,
dneska sem si krásně spala a ♥Ronny♥ byl s rodiči a ostatníma venku. Všude byli otevřený dveře akorát u mně v pokojíku byli zavřený.. No a ♥Ronník♥ utekl zamnou, já to nevěděla a jak semj si tak klidně spala tak najednou mi někdo olizoval pusu. No já se tááák lekla.. No hádejte kdo to byl.. No přece ♥Ronny♥. No a já když se vyspim tak se musím nejdřív probrat a ♥Ronny♥ si mezi tim lehl ke mně a udělal mi polštářek můj šmoula.. No a potom když sem se probrala tak juá mám křečka Snížka a on byl zrovna venku.. ♥Ronny♥ ho uviděl a běžel k němu, já mám klec na stolku ale ♥Ronny♥ tam vyskočil dvouma tlapkama a šťouchal do klece. Snížek nesnáší když mu někdo šahá na klec nebo do klece no tak on se rozběhl a rafnul ♥Ronyho♥ přímo do čumáku..

Dnešní vycházka 1.

29. května 2010 v 17:15 | Ivča a Ronny |  Ronyho Akce a Procházky
Ahůůůj, tak dneska jsme byli na vycházce.. Prošli sme se po louce,potom jsme chvíli běhali,skákali přes překážy,cvičili aport a povely.. Musím dneska pochválit ♥Roníka♥ protože byl moc hodný a poslouchal na slovo.. Potom  jsme♥♥♥ zašli domů pro peníze a vyrazili jsme do krámu.. ♥Roníčka♥ sem tam na minutku přivázala a řekla:,,Sedni a zůstaň". Byl moooc hodný protože mezitím co já jsem nakupovala tak jenom čekal, seděl a zůstal na přikázaném místě.. Když jsem vyšla z krámu tak mně ♥Ronny♥ s takovou radostí přivítal. Tak jsem ho odvázala, uklidila♥♥♥ nákup a šli jsme směrem domů. Doma jsem ho pustila aby přivítal známí lidi venku na zahradě, já mezitím odnesla nákup a zase jsme se šli projít.. Tentokrát sme si šli jenom zaběhat A zaskákat. Šli jsme po chodníku, chvilinku jsme běhali a potom jsme zase chvilinku běhali a zároveň skákali.. No co dodat.. ♥Roníček♥ byl dneska moooc hodnej. Večír se ještě možná zase půjdeme projít ale newm newm pltž sem měla včera den dětí a jsem celá zlámaná.. no taky 5 km uběhnout to neni zas taková sranda. No níííc kluci a holky.. Zase někdy sem napíšu další článek.,tak se mnějte pápá a haf♥♥♥haf

pejsek-ronny.blog.cz

Naši Kamarádi

28. května 2010 v 16:18 | Ivča a Ronny
kamarádi
Nejsou to "sbéčka" jen osobní stránky zvířátek :)

O Ronym

28. května 2010 v 16:10 | Ivča a Ronny

Rony

Jméno:Ronny
Narozen:4.12.2008
Přezdívky:Ron,atd.
O něm:
Miluje Procházky,psí kamarády,když si s ním hraju.Moc rád kouše hračky a miluje agility.Nejvíc chodíme ven s Míšou,která venku fotí.

O Ronyho Paničce

28. května 2010 v 16:04 | Ivča a Ronny

Jsem uplně normální,12-ti lettá holka.Jmenuju se Ivča Billichová.Mám ráda zvířata,přírodu a ráda jsem na pc.Hodně času trávím s Ronym,učením(nesnáším učení),nebo venku s kamarády.
Na tomhle blogu najdete všechno o Ronym-od fotek přes zážitky až po videa.S blogem mi hodně pomáhá Míša,z cat-blacky.blog.cz .